برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
توضیحات
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۷-۰۸
نام مدیر شرکت : yavari.ar@gmail.com
زمینه فعالیت : yavari.ar@gmail.com
آدرس وب سایت : نمایش وبسایت
آدرس ایمیل : yavari.ar@gmail.com
موقعیت :چهارراه سپهسالار

گروه مشاوره مهندسی شهر ایمن که همواره شعار و سرلوحه کلیه امور خود را استعانت از درگاه الهی و تجربه و دانش مؤثر همکاران قرار داده، مجموعه ای است فعال، پویا و تخصصی، که با بهره گیری از نیروهای کارآزموده با پشتوانه سه دهه فعالیت مشاوره ای وآموزشی، امکانات تخصصی و دارا بودن پروانه صلاحیت های رسمی و قانونی، و با رسالت ایجاد ایمنی و آرامش، سرمایه گذاری اثربخش ، احقاق حق، وکاهش هزینه های ناشی از خسارات برای سرمایه گذاران ، مدیران و سایر اقشار جامعه درراستای ایجاد شهری ایمن ونیل به توسعه پایدار، از طریق آموزش، مشاوره با ارائه راهکار های کاربردی پیشگیرانه وخدمات فنی مهندسی بر اساس معتبرترین و آخرین استانداردهای جهانی و کشوری و مطابق با قوانین و مقررات ملی ، شکل گرفته است.

فعالیت گروه در زمینه آموزش ، مشاوره ، طراحی ، اجرا، نظارت ، هدایت شغلی، و ارائه خدمات مرتبط در راستای : مهندسی و مدیریت ایمنی ، آتش نشانی ، محیط زیست ، سلامت وبهداشت (عمومی ، روانی ، غذائی، ورزشی، صنعتی) ، انرژی، فنی مهندسی، امداد و نجات، بازرسی ، روابط کار، سیستمهای حفاظتی،  بیمه ،حقوق، و سیستم های مدیریت کیفیت در بخشهای : عمومی ، خصوصی ، خدماتی ، اداری و صنعتی می‌باشد.

امیدکه بتوانیم با همراهی شما در راستای اعتلای فرهنگ HSEE در جامعه شهری و صنعتی و نیل به توسعه پایدارگامهای مؤثری برداریم.

برای دانلود محصولات رایگان، ثبت نام دوره های آموزشی، و استفاده از مطالب حوزه ایمنی و آتش نشانی به سایت ما مراجعه فرمائید.

 

هشدار پلیس:لطفا قبل از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا